Marketing

W każdym przedsiębiorstwie najważniejsza jest reklama. Jednak nie każdy wie, że systematyczne wydzialanie funduszy na marketing utrzymuje świadomość o marce lub produkcje, a co za tym idzie - płynność finansową.   Jasne jest to, że tworząc markę musimy zapewnić kilka lub nawet kilkanaście razy wyższy budżet na kampanię niż jest to w przypadku stałej promocji. Jest to tak samo ważne jak opłacanie pracowników, księgowość, ZUS, czy Urząd Skarbowy ;)
 
Oczywiście jest wiele technik prowadzenia marketingu i wcale nie jest to rzeczą prostą. Dlatego dla zapewnienia w 100% kompleksowości oferowanych przez naszą firmę usług. Polecamy doświadczoną specjalistkę, która przygotuje i poprowadzi każdą kampanię.


Magdalena Kott


Doświadczenie zdobyła m.in. pracując 6 lat w departamencie komunikacji marketingowej w Banku Millennium bcp w Lizbonie. Po powrocie do Polski podjęła pracę w agencji reklamowej. Specjalizuje się obsługą firm w zakresie szeroko pojętego marketingu zintegrowanego a więc między innymi takimi elementami jak:

- planowanie strategii komunikacji,
- social marketing
- cross-marketing.

 

 

Swoimi działaniami nieraz udowadnia, że skuteczność można osiągnąć dysponując niekoniecznie wielomilionowym budżetem.  Kluczem do sukcesu w jej rozumowaniu jest myślenie w kategoriach idei, a nie liczb i kreatywne wykorzystanie specyfiki każdego medium.
W swojej karierze prowadziła takie projekty jak Równa Taryfa dla Heyah, czy …

Grafika

Identyfikacja wizualna, banery i bilbordy, animacje

Identyfikacja wizualna to tożsamość Twojej firmy, od której zależy jak firma jest postrzegana przez potencjalnych klientów. Ludzie są wzrokowcami, dlatego warto zadbać o profesjonalny przekaz.

Marketing

Promocja marki lub firmy na najwyższym poziomie

By firma odniosła sukces musi zaistnieć w Internecie, a strona internetowa jest podstawowym kanałem dotarcia do nowych klientów. Bez niej żadna kampania marketingowa nie ma szans sukcesu!

Strony WWW

Dopasowane do potrzeb Twojej firmy, funkcjonalne i intuicyjne.

By firma odniosła sukces musi zaistnieć w Internecie, a strona internetowa jest podstawowym kanałem dotarcia do nowych klientów. Bez niej żadna kampania marketingowa...

Systemy dedykowane

Zarządzanie firmą i dostęp przez www do wszystkich ważnych informacji.

System klasy CMS pozwala na systematyczne aktualizacje i rozwijanie strony bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Tworząc stronę WWW przygotujemy dla Ciebie...

Aplikacje multimedialne

Uatrakcyjnią każde spotkanie biznesowe lub event

By firma odniosła sukces musi zaistnieć w Internecie, a strona internetowa jest podstawowym kanałem dotarcia do nowych klientów. Bez niej żadna kampania marketingowa...

Sklepy internetowe

Rozbudowane i proste w obsłudze sklepy, które świetnie się pozycjonują

By firma odniosła sukces musi zaistnieć w Internecie, a strona internetowa jest podstawowym kanałem dotarcia do nowych klientów. Bez niej żadna...

Nasi klienci: