Sklepy internetowe

Co tak naprawdę wiesz o sklepach internetowych?
Ok, jest pomysł i co dalej? Jak powinien wyglądać sklep? Co powinien zawierać? Jakie funkcjonalności będą mi potrzebne? Na co zwrócić uwagę przy wyborze silnika? Jaki to będzie miało wpływ na moją działalność? Czym się różni silnik autorski od bezpłatnego? Co jest lepsze?

Te i wiele innych pytań stawia sobie każdy, kto po raz pierwszy zastanawia się nad uruchomieniem własnej sprzedaży internetowej. Nie będziemy rozpisywać tych tematów, ale zwrócimy Wam uwagę na jedno – wybór firmy jest tak samo ważny jak wybór silnika! Nie jest problemem stworzenie sklepu, ale podpisanie się pod daną produkcją. Sprawdźcie firmę, bo nigdy nie widomo, co może stać się w trakcie, a niestety sklep jest organizmem żywym, o który trzeba dbać, rozwijać i dostosowywać do standardów.

Ważne:
- żaden stworzony sklep sam z siebie nie ściągnie nam klientów, a jedynie ułatwi dotarcie do nich np. po przez odpowiednie uzupełnianie tagów, promocję sklepu w Internecie, promowanie za pomocą Google Adwords, czy inne kanały promocji.
- wybór silnika oczywiście jest ważny, ale w większym stopniu zależy od tego co rzeczywiście potrzebujesz, a nie co jest lepsze obecnie na rynku. Tu warto się zastanowić nad opłacalnością dla Twojego biznesu.
- autorski czy darmowy tu również istotne jest ile tak naprawdę chcesz na to przeznaczyć oraz czy naprawdę potrzebujesz żeby sklep został napisany specjalnie dla Ciebie.
- czy wybór firmy jest istotny – Oczywiście, bo pytanie co zrobisz jeżeli firma po rozliczeniu zostawi Ciebie samego z problemem. Po za tym większość firm ma doświadczenie tylko w jednym rodzaju silników, często okazuje się, że jest to pierwszy sklep i nie wiadomo co z tego wyjdzie.

Jesteśmy młodym zespołem, ale mamy doświadczenie na każdym poziomie. Pracowaliśmy na wielu silnikach: autorskich i darmowych. Obecnie na swoim koncie mamy 14 sklepów internetowych. Dla jednych może to się wydać mało, a dla innych dużo, ale wiemy co tworzymy i z żadnym silnikiem nie mamy problemów. Nasz telefon cały czas jest dostępny. Jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie. Pomagamy nie tylko na etapie produkcji, ale również w prowadzeniu biznesu.

Grafika

Identyfikacja wizualna, banery i bilbordy, animacje

Identyfikacja wizualna to tożsamość Twojej firmy, od której zależy jak firma jest postrzegana przez potencjalnych klientów. Ludzie są wzrokowcami, dlatego warto zadbać o profesjonalny przekaz.

Marketing

Promocja marki lub firmy na najwyższym poziomie

By firma odniosła sukces musi zaistnieć w Internecie, a strona internetowa jest podstawowym kanałem dotarcia do nowych klientów. Bez niej żadna kampania marketingowa nie ma szans sukcesu!

Strony WWW

Dopasowane do potrzeb Twojej firmy, funkcjonalne i intuicyjne.

By firma odniosła sukces musi zaistnieć w Internecie, a strona internetowa jest podstawowym kanałem dotarcia do nowych klientów. Bez niej żadna kampania marketingowa...

Systemy dedykowane

Zarządzanie firmą i dostęp przez www do wszystkich ważnych informacji.

System klasy CMS pozwala na systematyczne aktualizacje i rozwijanie strony bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Tworząc stronę WWW przygotujemy dla Ciebie...

Aplikacje multimedialne

Uatrakcyjnią każde spotkanie biznesowe lub event

By firma odniosła sukces musi zaistnieć w Internecie, a strona internetowa jest podstawowym kanałem dotarcia do nowych klientów. Bez niej żadna kampania marketingowa...

Sklepy internetowe

Rozbudowane i proste w obsłudze sklepy, które świetnie się pozycjonują

By firma odniosła sukces musi zaistnieć w Internecie, a strona internetowa jest podstawowym kanałem dotarcia do nowych klientów. Bez niej żadna...

Nasi klienci: